Pręty kwadratowe

pakiet

Drut kwadratowy to produkt, który budujemy oraz stale rozwijamy w firmie GAMA METAL. Bazując na doświadczeniu tak naszym jak i wiedzy, którą pozyskaliśmy od naszych odbiorców przygotowalismy pręt który jakością zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Drut kwadratowy uzyskujemy przez walcowanie stali na zimno, pracując na specjalnie przygotowanym do tego typu zadań urządzeniu.

Produkcję opieramy na zakresie wymiarów od 4,00x4,00 do 8,00 x 8,00, ale jestesmy również w stanie przygotować dla Państwa indywidualnie omówiony wymiar kwadratu czy też taśmy stalowej. Przygotowany produkt staramy się wykonywać z należytą starannością jak i dokładnoscią wymiaru. Tolerancja wymiaru jaką możemy uzyskać to +/- 0,01.

Cena prętów kwadratowych - ceny drutów kwadratowych

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania aktualnych cen prętów kwadratowych. W ofercie posiadamy również pręty okrągłe. Kontakt

Zastosowanie

prety kwadratowe cenaProducenci metaloplastyki są głównym odbiorcą tego produktu. Stosują pręty do różnego rodzaju wykończeń, koszyczków, kwietników, galanterii czy elementów ogrodzeń. Jednym słowem zakres użycia w metaloplastyce ogranicza jedynie park maszynowy i wyobraźnia. Kolejnym równie ważnym elementem metalowym do którego wykorzystuje sie pręt kwadratowy są sztyfty do klamek. Dzięki uzyskanej precyzji wymiaru nasz pręt kwadratowy z powodzeniem dostarczamy do producentów okuć budowlanych tak w Polsce jak i na świecie. 

Tolerancja wymiarowa dla prętów kwadratowych zgodnie z normą EN 10278
4,00x4,00 h11
6,00x6,00 h11
7,00x7,00 h11
8,00x8,00 h11

Przelicznik masy prętów na mb - tutaj


prety kwadratowePret ciągniony - okrągły  pakiety drut profilowany


Reprezentujemy w Polsce

Lubrimetal - producent chemii ciągarskiej   logo_mfrigerio     Vassena